Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамалары:
- Максималды қуат, Вт 260
- Сорғыштың түрі Дизайнерлік
- Максималды өнімділік, м3/сағ 1000
- Жарықтандыру қуаты 2*2,2 Вт
- Түсі ақ
- Жылдамдықтар саны 3
- Мотор қуаты, Вт 260
- Қозғалтқыштардың саны 1
- Механикалық басқару түрі
- Шу деңгейі, Дб 52
- Қабырғаға орнатылатын орнату/монтаждау түрі
- Майды ұстайтын сүзгілердің саны 1
- Энергетикалық тиімділік сыныбы B
- Кернеу,В/Гц 220-230/50
- Ұсынылатын асүй алаңы, ш.м 40
- Ауа құбырының диаметрі, мм 150
- Корпус материалы Металл
- Ені, мм 380
- Биіктігі, мм 930
- Тереңдігі, мм 475
- Польша елі
Жиынтықта көпқабатты май сүзгісі мен адаптері бар
Ерекшеліктері:
Ерекше сорғыш өзінің қызықты дизайнының арқасында сіздің үлкен ас үйіңіздің (40 шаршы метрге дейін) бірегей дизайнын ерекше көрсетеді. Модельде пайдаланудың екі мүмкіндігі іске асырылған: ластанған ауаны желдеткіш шахтасына тікелей бұру режимі немесе ауа массаларын рециркуляциялау және оларды алмастырылатын көмір сүзгілерінің көмегімен тазалау режимі.
Цилиндрлік пішінді корпус, ақ түсті ыстыққа төзімді жабыны бар тот баспайтын болаттан жасалған, пісіру бетінің үстіндегі қабырғаға орнатылады. Сорғыштың төменгі жағында ақ түсті арнайы көпқабатты май ұстағыш сүзгі орналасқан.
Сорғышты ыңғайлы түймемен басқару желдеткіш жылдамдығының 3 режимінің бірін орнатуға және сүзгінің бүйірлерінде орналасқан 2 жарықдиодты элементті (2,2 Вт) қосуға мүмкіндік береді.
Мотор қуаты 260 Вт құрайды. Сорғыштың максималды өнімділігі 1000 м жетеді3/сағ. Тыныш жұмыс және сорғыштың жоғары тиімділігі ауаны тартудың периметрлік принципімен және арнайы конструкциямен қамтамасыз етіледі. Ең жоғары жұмыс жылдамдығындағы шу деңгейі небәрі 52 Дб.
36 ай. сатып алынған күннен бастап тегін кепілдік
10 жыл пайдалану мерзімі
Біздің сайтта келтірілген ақпарат тек жарнамалық-ақпараттық сипатқа ие және жария оферта болып табылмайды.
Өнім туралы толық ақпаратты біздің интернет-дүкеннің сату жөніндегі мамандарынан алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Польша |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 1000 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 52 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Басқару элементтері | Түймешік, Жүгірткі |
| Ені | 380 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 475 мм |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Қосымша қызмет | Сервистік қызмет көрсету |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 260 Вт |
| Сүзгі | көмір, майлы, металл |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 1 |
| Қарқынды жұмыс режимі | Иә |
| Қайтаруға қарсы клапан | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Максималды биіктік | 930 мм |
| Тереңдігі | 475 мм |
- Бағасы: 168 990 ₸












