Сипаттамалары:
Максималды қуат, Вт 192
Сорғыш түрі дизайнер
Максималды өнімділік, м3 / сағ 1050
Жарықтандыру қуаты 2*1W
Түсі ақ
Жылдамдық саны 3
Қозғалтқыштар саны 1
Басқару түрі Электрондық
Шу деңгейі, Дб 63
Орнату / Орнату түрі қабырға
Май ұстайтын сүзгілер саны 1
Энергетикалық тиімділік класы B
Кернеу, В/Гц 220-230 / 50
Ұсынылған ас үй алаңы, шаршы метр 40
Құбырдың диаметрі, мм 150
Корпус материалы Металл
Ені, мм 350
Биіктігі, мм 930
Тереңдігі, мм 350
Қытай Елі
Жинақта көп қабатты май сүзгісі және адаптер бар
Ерекшеліктері:
Қызықты дизайнның арқасында ерекше сорғыш сіздің үлкен ас үйіңіздің ерекше дизайнына баса назар аударады (40 шаршы метрге дейін). Модельде пайдаланудың екі мүмкіндігі іске асырылды: ластанған ауаны желдеткіш білікке тікелей бұру режимі немесе ауа массаларын қайта өңдеу және оларды ауыстырылатын көмір сүзгілерінің көмегімен тазарту режимі.
Ақ түсті ыстыққа төзімді жабыны бар тот баспайтын болаттан жасалған цилиндрлік Корпус пісіру бетінің үстіндегі Қабырғаға орнатылады. Сорғыштың төменгі жағында ақ түсті арнайы көп қабатты май сүзгісі орналасқан.
Сорғышты ыңғайлы түймемен басқару желдеткіштің 3 жылдамдық режимінің бірін орнатуға және сүзгінің бүйірлерінде орналасқан 2 жарықдиодты элементті (2,2 Вт) қосуға мүмкіндік береді.
Қозғалтқыштың қуаты 260 Ватт. Сорғыштың максималды өнімділігі 1000 м3/сағ жетеді. тыныш жұмыс және сорғыштың жоғары тиімділігі ауаны тартудың периметрлік принципімен және арнайы дизайнмен қамтамасыз етіледі. Ең жоғары жылдамдықтағы шу деңгейі небәрі 52 Дб.
36 ай. сатып алған күннен бастап тегін кепілдік
10 жыл пайдалану мерзімі
Біздің сайтта берілген ақпарат тек жарнамалық-ақпараттық сипатта болады және жария оферта болып табылмайды.
Өнім туралы толық ақпаратты біздің интернет-дүкеннің сату мамандарынан алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Польша |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 1050 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 63 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Басқару элементтері | Түймешік, Жүгірткі |
| Ені | 350 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 350 мм |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Қосымша қызмет | Сервистік қызмет көрсету |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 192 Вт |
| Сүзгі | металл, көмір, майлы |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Жарықтандыру қуаты | 2 Вт |
| Қарқынды жұмыс режимі | Иә |
| Қайтаруға қарсы клапан | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Максималды биіктік | 930 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
- Бағасы: 179 490 ₸










