Сипаттамалары:
Максималды қуат, Вт 118
Сорғыштың түрі Тегіс
Максималды өнімділік, м3 / сағ 420
Жарықтандыру қуаты 1*28W
Түсі бежевый
Жылдамдық саны 3
Қозғалтқыштар саны 1
Басқару түрі механикалық
Шу деңгейі, Дб 49
Орнату / Орнату түрі қабырға
Май ұстайтын сүзгілер саны 1
Энергетикалық тиімділік класы B
Кернеу, В/Гц 220-230 / 50
Ұсынылған ас үй алаңы, шаршы метр 15
Құбырдың диаметрі, мм 120
Корпус материалы Металл
Ені, мм 500
Биіктігі, мм 87
Тереңдігі, мм 470
Ел Польша
Жинақта көп қабатты май сүзгісі және қайтаруға қарсы клапан бар
Ерекшеліктері:
Ені 50 см, бежевый түсте жасалған кухам аспалы ас үй сорғышы шағын ас үйге жарайды(12 шаршы метрге дейін). Үйді желдету жүйесіне қосылған кезде үйден ауаны шығару немесе ауаны ауыстырылатын көмір сүзгісімен тазарту үшін пайдалануға болады.
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, ыстыққа төзімді эмаль жабыны бар, ол белсенді жұмыс кезінде де сорғыштың сыртқы түрін сақтауға мүмкіндік береді. Алынбалы сәндік панельдің артында ұзақ қызмет ететін және ауаны тиімді тазартатын алюминий май ұстағыш сүзгісі жасырылған.
Жүгірткі қосқышы арқылы жұмысты басқару. 3 жылдамдықтың болуы пайдалану үшін ең жақсы нұсқаны таңдауға мүмкіндік береді. 28 Вт галоген шамымен қуатты жарықтандыру.
Қозғалтқыштың қуаты-118 Вт, максималды өнімділігі - 420 м3/сағ.максималды жылдамдықтағы шу деңгейі 49 дБ-ден аспайды.
36 ай. сатып алған күннен бастап тегін кепілдік
10 жыл пайдалану мерзімі
Біздің сайтта берілген ақпарат тек жарнамалық-ақпараттық сипатта болады және жария оферта болып табылмайды.
Өнім туралы толық ақпаратты біздің интернет-дүкеннің сату мамандарынан алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Польша |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 420 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 49 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Басқару элементтері | Түймешік, Жүгірткі |
| Ені | 500 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 470 мм |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Қосымша қызмет | Сервистік қызмет көрсету |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 118 Вт |
| Сүзгі | майлы, металл, көмір |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 1 |
| Жарықтандыру қуаты | 28 Вт |
| Қарқынды жұмыс режимі | Иә |
| Қайтаруға қарсы клапан | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Максималды биіктік | 87 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
- Бағасы: 34 990 ₸











