Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мұз ұсақтағыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында сусындар мен балмұздақ шырындарын жасау үшін пайдаланылатын мұзды ұсақтау, сондай-ақ балықты немесе жаңа піскен тағамдарды көрсету үшін қолданылады.
Электрлік тип
Кернеу, 220-да
Қуаты, кВТ 0,3
Айналу жылдамдығы, айн/мин. 2200
Өнімділік, кг/сағ 65
Қаптамадағы габариттері (Л х Ш х В), мм 415х200х290
Қаптамасыз габариттері (Л х Ш х В), мм 365х150х260
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жүктеу түрі | Тік |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 65 кг/сағ |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2200 айн/мин |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| Пышақ материалы | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 300 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 365 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Биіктігі | 260 мм |
- Бағасы: 48 300 ₸




