Жұмсақ және қатты балмұздақты дайындауға арналған аппарат.
Фризер бір мезгілде ауамен қанықтырады, араластырады, алдын ала дайындалған сұйық қоспаны -4°С, -8°С температураға дейін мұздатады.
Жабдықтың бұл түрі көшеде және сауда орталықтарында кафелер мен сауда орындарында белсенді қолданылады.
● микрокомпьютер, сандық дисплей, балмұздақтың мөлшерін автоматты түрде басқару.
● Автоматты санау функциясы жақсы көмекші болып табылады.
● Ақауларды өздігінен диагностикалаудың автоматты жүйесі, ақаулардан қорғаудың автоматты функциясы
Материалға арналған резервуар: 12 л × 2
Мұздатқыш камераның көлемі: 1,8 л × 2
Салмағы: 210 кг
Өнім өлшемі (ені × тереңдігі × биіктігі): 610 × 800 × 1400 мм
Қуат көзі: 3 фазалы, 380В /50Гц
Номиналды қуаты: 4 кВТ
Компрессор: Жартылай жабық поршеньді компрессор (Copeland типті)
Кеңейту клапаны: Danfoss Danfoss
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері, Барға арналған, Fast-food |
| Жабдықтың түрі | Фризер |
| Шырын салқындатқыш түрі | Активатор |
| Орнату түрі | Еден |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 55 кг/сағ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 4000 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 800 мм |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Салмақ | 230 кг |
- Бағасы: 1 520 000 ₸








