Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Үлгі - HZF4
Өлшемі Д/Ш/Е - 1200Х700Х2000 мм
Климат типі - N|SN|ST
Көлемі 800л
Номиналды кернеу - 220В
Тұтынылатын қуат - 6,7 кВТ/24 сағ
Көбіктену циклопентан
Хладагент - 600a/R290
барлығы 95 кг
Температуралық режим -10-нан -18 *С-қа дейін
Айдалатын хладагент мөлшері - 50/68г
Климаттық жағдайлар технологиялық жабдықтарды орнатудың, бөлшек және көтерме сауда дүкендерінің ажырамас және салмақты бөлігі болып табылады. Барлық азық-түлік дүкендерінде, гүл сататын дүкендерде, қоймаларда, тіпті автокөліктерде рекордтық қысқа сақтау мерзімі бар тауарлар мен азық-түліктерде жабдық бар.
Климаттық қондырғылардың негізгі ажырамас міндеті - өнімнің абсолютті нақты түрі немесе түрі үшін белгіленген және жоғары температураны ұстап тұру.
Өнімнің түріне, оның көлеміне және тікелей және маңызды сақтау орнына байланысты жабдықтың бірнеше түрі ойлап табылды, олардың әрқайсысының әртүрлі температуралық жағдайларға және сақтау әдісіне маманданған сорттары бар. Ол сондай-ақ тоңазытқыш жабдықтарының тұрмыстық және коммерциялық түрлері арасындағы бөлуге бөлінеді. Біздің жағдайда бұл тағайындалған климаттық қондырғылар.
Сауда тоңазытқыш жабдықтары сақтау мерзімі шектеулі өнімдердің витриналық немесе сөрелік көрсетіліміне арналған. Жабдықтардың бұл тобы сауда залдарында орнатылады және орындаудың бірнеше түріне бөлінеді
| Негізгі | |
|---|---|
| Басқару түрі | Электрондық |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы |
| Климаттық класс | T |
| Салқындату түрі | Суық ауаның табиғи айналымымен |
| Номиналды кернеу | 220 Жылы |
| Тоңазытқыш агрегатының орналасуы | Кіріктірілген |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Функционалдық мақсаты | Тез бұзылатын тауарларды сақтауға арналған |
| Орнату түрі | Тауарға бір тараптан қолжетімділік |
| Ең төменгі жұмыс температурасы | 0.0 |
| Жабдық түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Секциялар саны | 2 |
| Максималды жұмыс температурасы | 7.0 |
| Мақсаты | Мұздатылған өнімдер үшін |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1970 мм |
| Ені | 700 мм |
| Салмақ | 95 кг |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ерекшеліктері | Есіктің болуы |
| Есік түрі | Бұрылмалы |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Жабдықтар жиынтығында | Қосымша сөрелер |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Сөрелер саны | 4 дана |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Термометр | Иә |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1200.0 |
| Ішкі өлшемдері | |
| Көлем | 800 л |
- Бағасы: 331 990 ₸




