Жұмсақ және қатты балмұздақты дайындауға арналған аппарат.
Фризер бір мезгілде ауамен қанықтырады, араластырады, алдын ала дайындалған сұйық қоспаны -4°С, -8°С температураға дейін мұздатады.
Жабдықтың бұл түрі көшеде және сауда орталықтарында кафелер мен сауда орындарында белсенді қолданылады.
● микрокомпьютер, сандық дисплей, балмұздақтың мөлшерін автоматты түрде басқару.
● Автоматты санау функциясы жақсы көмекші болып табылады.
● Ақауларды өздігінен диагностикалаудың автоматты жүйесі, ақаулардан қорғаудың автоматты функциясы
Техникалық сипаттамалар:
- Ұзындығы 540 мм,
- ені 600 мм,
- биіктігі 1300 мм.
- Тостағанның көлемі: 5л
- Сыйымдылықтар саны: 2
- Компрессорлар саны: 1
- Салқындату сыйымдылығы: 20л/сағ.
- Номиналды кернеу: 220v
- Номиналды қуаты: 1650 Вт.
- Қуат кабелінің ұзындығы: 110см
- Салқындатқыш/Жауапты: R22/620г.
- Таза салмағы: 95 кг.
Электр желісіне қосылғаннан кейін құрылғыны іске қосу үшін 15 минут қажет, мұздатқыш құрылғы бір уақытта 15 мүйізді шығара алады, содан кейін оны дайындауға және қайта шығаруға бірнеше минут кетеді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Donper |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері, Барға арналған, Fast-food |
| Жабдықтың түрі | Фризер |
| Орнату түрі | Еден |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 30 кг/сағ |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1650 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 540 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 1300 мм |
| Салмақ | 95 кг |
- Бағасы: 610 000 ₸











