Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шырын салқындатқыш әртүрлі газдалмаған сусындарды немесе шырындарды салқындатуға, көрсетуге және сатуға арналған. Кафелерде, барларда, мейрамханаларда, фастфуд орындарында, сондай-ақ қонақүйлер мен қонақүйлерде қолданылады.
Шырын салқындатқыш үштік. 15 литрлік үш ыдыс
- Өлшемдері: 725*400*685 мм
- қуаты - 0.35 кВТ
- номиналды кернеу: 220В 50Гц
- Температуралық режим: - 7-12 град.
- 3 сыйымдылығы 15л
- Жалпы көлемі 45л
- хладагент: R134а/225 г
Несие және бөліп төлеу - 0-0-24 ай
Қазақстан бойынша жеткізу
Біз орналасқан жеріміз: Алматы қ., Райымбек даңғ., 208А
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері, Барға арналған, Fast-food |
| Жабдықтың түрі | Шырын салқындатқыш |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Сыйымдылықтар саны | 3 |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Материал | Пластик |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 350 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 685 мм |
- Бағасы: 225 990 ₸




