Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шырын салқындатқыш әртүрлі газдалмаған сусындарды немесе шырындарды салқындатуға, көрсетуге және сатуға арналған. Кафелерде, барларда, мейрамханаларда, фастфуд орындарында, сондай-ақ қонақүйлер мен қонақүйлерде қолданылады.
Техникалық сипаттамалар:
- Өлшемдері: 520х400х680мм
- номиналды көлемі: 8лх4
- хладагент: R134a/200g
- номиналды ток:4.0 А
- Кернеуі: 220 В 50 Гц
Несие және бөліп төлеу - 0-0-24 ай
Қазақстан бойынша жеткізу
Біз орналасқан жеріміз: Алматы қ., Райымбек даңғ., 208А
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Барға арналған |
| Жабдықтың түрі | Шырын салқындатқыш |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Сыйымдылықтар саны | 4 |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Материал | Пластик |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 520 мм |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 680 мм |
- Бағасы: 335 990 ₸



