Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Қайтымды қозғалысы бар көлденең қамыр илегіш ТК-15 қатты қамыр, қою тартылған ет, сүзбе, езбе және ұқсас құрамдар сияқты тұтқырлығы жоғары әртүрлі массаларды илеуге арналған. Тұшпара, тұшпара, хинкали, пастер, кеспе, лаваш, пряник және басқа да тағамдарды дайындауда қолданылады.
Техникалық сипаттамалар:
- Тостағанның көлемі, л: 39
- Тестті жүктеу макс.: 15кг
- Қамырдың минималды қоспасы: 3 кг
- Тостағанды дайындау материалы: тот баспайтын болат
- Тостағанды төңкеру түрі: қолмен
- Айналу жылдамдығы, айн/мин: 33
- Желінің кернеуі, В 220
- Қуаты, кВТ 1,5
- Өлшемдері ШхГхВ, мм 310х390х860
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
|
|
|
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Миксер түрі | Батырмалы |
| қамыр илегіштің түрі | Z-тәрізді |
| Жабдық түрі | Бір посттық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жұмыс бағдарламаларының саны | 2 |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 33 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.5 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Дежа көлемі | 39 л |
| Тестті жүктеу | 15 кг |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
- Бағасы: 142 990 ₸




