Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Қайтымды қозғалысы бар көлденең қамыр илегіш ТК-15 қатты қамыр, қою тартылған ет, сүзбе, езбе және ұқсас құрамдар сияқты тұтқырлығы жоғары әртүрлі массаларды илеуге арналған. Тұшпара, тұшпара, хинкали, пастер, кеспе, лаваш, пряник және басқа да тағамдарды дайындауда қолданылады.
Техникалық сипаттамалар:
- Тостағанның көлемі, л: 39
- Тестті жүктеу макс.: 15кг
- Қамырдың минималды қоспасы: 3 кг
- Тостағанды дайындау материалы: тот баспайтын болат
- Тостағанды төңкеру түрі: қолмен
- Айналу жылдамдығы, айн/мин: 33
- Желінің кернеуі, В 220
- Қуаты, кВТ 1,5
- Өлшемдері ШхГхВ, мм 740х420х720
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
|
|
|
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Миксер түрі | Батырмалы |
| Жабдық түрі | Бір посттық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 33 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1500 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өнімділік | 100 кг/сағ |
| Тестті жүктеу | 15 кг |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 650 мм |
| Ені | 440 мм |
| Биіктігі | 720 мм |
| Салмақ | 100 кг |
- Бағасы: 295 000 ₸





