Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Кеспе кескіші бар 2в1 YTD-200 қамыр илейтін машина
Қамырды жаюға және кеспелерді кесуге арналған аппарат. Корпус - боялған металл, бұйымдармен жанасатын барлық беттер тот баспайтын болаттан жасалған. Үстел үсті көп функциялы машина, пайдалану оңай. Функциялары: қамырды жаю, араластыру, кеспелерді кесу.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қамыр илейтін машина |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 750 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 340 мм |
| Ені | 300 мм |
| Биіктігі | 360 мм |
| Салмақ | 21 кг |
| Өнімділік параметрлері | |
| Өнімділік | 15 кг/сағ |
| білікшелердің ажырауы | 20 мм |
| білікшелердің ұзындығы | 200 мм |
| білікшелердің саны | 2 жұп |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Қамырды жайып салатын машина |
- Бағасы: 65 290 ₸









