Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
YTD-300 үстел үсті қамыр илейтін машина
Қамырды жайғыштар қамырды біркелкі жаю үшін қолданылады. Жабдық өнімдермен жұмыс істегенде жанасатын бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған. Үстел үсті қамыр илейтін машина, пайдалану оңай. Функциялары: қамырды жаю.
Техникалық сипаттамалар:
- Жайманың ені: 300мм
- Жайманың қалыңдығы 0-20мм
- Қуаты, кВТ 2,5
- Кернеу, 220-да
- Габариттік өлшемдері, мм 490х420х510
Бұйымның түсі мен пішіні сайтта көрсетілгеннен өзгеше болуы мүмкін.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қамыр илейтін машина |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2200 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 490 мм |
| Ені | 420 мм |
| Биіктігі | 510 мм |
| Өнімділік параметрлері | |
| Өнімділік | 35 кг/сағ |
| білікшелердің ұзындығы | 300 мм |
| білікшелердің саны | 1 жұп |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Қамырды жайып салатын машина |
- Бағасы: 145 190 ₸





