Техникалық сипаттамалар:
- Өлшемдері (К*Ш*В): 620х360х260 мм
- Қуаты: 2 кВТ
- Кернеуі: 220В
- Жұмыс бетінің материалы: жабыспайтын жабыны бар шойын
- Вафли пішіні: стандартты бельгиялық
- Диаметрі: 160*90 мм бойынша 4 бет
Бельгиялық (веналық) вафлилерге арналған вафлиді сатып алу барлық кондитерлік өнімдер мен тәттілерді ұнататындар үшін тамаша шешім болады. Құрылғының бұл моделі ықшам өлшемдерімен ерекшеленеді, бұл оны ең үлкен бос орынды сақтай отырып, тіпті шағын өлшемді асүйде де оңай орналастыруға мүмкіндік береді. Температуралық режимді механикалық реттеу (50 °C-тан 300 °C-қа дейін) вафлидің әртүрлі түрлерін - жұмсақ және нәзіктен қытырлақ және карамельденгенге дейін дайындауға мүмкіндік береді.
Вафельді үтіктің маңызды артықшылығы - пісіру процесін толық бақылауды қамтамасыз ететін және әр уақытта тамаша нәтижелерге кепілдік беретін 5 минуттық кіріктірілген таймер. 220В желіге қосылу және 2 кВТ жоғары қуат вафли үтікті жылдам және біркелкі жылытуға мүмкіндік береді. Салмағы 18 кг болғандықтан, құрылғы тұрақтылық пен сенімділікке ие, ал алдыңғы жағында орналасқан басқару панелі пайдалану ыңғайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
Вафельді үтіктің осы үлгісін таңдау жоғары сапаны, әмбебаптылықты және пайдаланудың қарапайымдылығын қалайтындар үшін тамаша шешім болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Вафли жасаушы |
| Кәсіби құймақ жасағыштың түрі | Бір постылы |
| Жұмыс беттерінің саны | 2 д. (дана) |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Өнімділік | 40 дана/сағ |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Жұмыс бетінің түрі | Бұдырлы |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Құрылғы түрі | Вафли жасаушы |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 620 мм |
| Ені | 360 мм |
| Биіктігі | 260 мм |
| Салмақ | 37 кг |
| Негізгі | |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
- Бағасы: 125 990 ₸



