EG-H2 вафли үтіктері әртүрлі салмасы бар бельгиялық немесе веналық вафлилерді ұсынатын мекемелер үшін тамаша шешім болып табылады.
Техникалық сипаттамалар:
- Корпус материалы: тот баспайтын болат
- Қуыру бетінің материалы: шойын
- 4 сегмент, ірі шаршы
- Қуаты, кВТ 2
- Кернеу, 220-да
- Габариттік өлшемдері, мм 500x390x250
- Салмағы, кг 10
Бұйымның түсі мен пішіні сайтта көрсетілгеннен өзгеше болуы мүмкін.
Кәсіби вафельді үтіктер фаст-фуд дайындауға маманданған мейрамханалар, кафелер және қоғамдық тамақтандыру орындары үшін – бұл вафлидің әртүрлі сорттарын көп мөлшерде дайындауға мүмкіндік беретін құрылғылар.
Кәсіби вафельді үтіктің негізгі сипаттамасы – оның қуаты. Қуаттардың ауқымы өте әртүрлі болуы мүмкін. Тәжірибе көрсеткендей, бұл шаманың орташа көрсеткіші бір жарым-үш мың Вт құрайды.
Таңдаудың тағы бір критерийі – пісіруге арналған табақтар жасалатын материал. Олар шойын немесе металл болуы мүмкін. Сондай-ақ жабыспайтын жабынның болуын ескерген жөн.
Horeca мекемелері үшін кәсіби вафельді үтіктің белгілі бір үлгісінің маңызды көрсеткіші өнімді өндіру уақыты болып табылады. Көп жағдайда бұл критерий жабдықтың қуатына байланысты.
Қуатты құрылғылар вафлиді үш минуттан аспайтын уақыт ішінде дәмді етіп дайындауға қабілетті. Бір уақытта пісірілетін вафлилердің саны жұмыс беттерінің санына байланысты әртүрлі болуы мүмкін.
Өндірушілер вафли үтіктерін қолмен немесе электронды басқару элементтерімен қамтамасыз ету арқылы пайдаланушының ыңғайлылығына да мән береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Вафли жасаушы |
| Кәсіби құймақ жасағыштың түрі | Бір постылы |
| Жұмыс беттерінің саны | 2 д. (дана) |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Өнімділік | 70 дана/сағ |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Жұмыс бетінің пішіні | Дөңгелек |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Құрылғы түрі | Вафли жасаушы |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Ені | 390 мм |
| Биіктігі | 250 мм |
| Негізгі | |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
- Бағасы: 71 490 ₸






