Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
EG-X1 вафли үтіктері – әртүрлі салмасы бар бельгиялық немесе веналық вафлилерді ұсынатын мекемелер үшін тамаша шешім.
Техникалық сипаттамалар:
- Корпус материалы: тот баспайтын болат
- Қуыру бетінің материалы: шойын
- Тұтас, ұсақ шаршы
- Қуаты, кВТ 1
- Кернеу, 220-да
- Габариттік өлшемдері, мм 360x250x230
- Салмағы, кг 5,4
Бұйымның түсі мен пішіні сайтта көрсетілгеннен өзгеше болуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Вафли жасаушы |
| Кәсіби құймақ жасағыштың түрі | Бір постылы |
| Жұмыс беттерінің саны | 1 д. (дана) |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Өнімділік | 35 дана/сағ |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Жұмыс бетінің пішіні | Дөңгелек |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Құрылғы түрі | Вафли жасаушы |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Ені | 360 мм |
| Биіктігі | 250 мм |
| Негізгі | |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
- Бағасы: 41 990 ₸





