Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 1 |
| Вафельдердің түрі | гонконгтық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 1.4 кВТ |
| Ені | 420 мм |
| Тереңдігі | 225 мм |
| Биіктігі | 290 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Өндіруші ел | Қытай |
Сипаттамасы
Вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында Гонконг вафлилерін (әдеттен тыс көпіршікті пішінді вафлилер) пісіру үшін қолданылады. Шарлардың әрқайсысы салмамен толтырылуы мүмкін. Алынған тәрелкені қалташамен, фунтикпен, сабанмен немесе қалауыңызша орап, балмұздақпен, кілегеймен, кілегей қосылған жидектермен немесе жаңғақ жұмсақ карамельмен толтыруға болады. Модель термостатпен және электронды таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, қуыру беті жабыспайтын жабыны бар шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Вафлиді дайындау уақыты: 2-ден 3 минутқа дейін.
- Жұмыс бетінің диаметрі: 200 мм
Бұйымның түсі мен пішіні сайтта көрсетілгеннен өзгеше болуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Вафли жасаушы |
| Кәсіби құймақ жасағыштың түрі | Бір постылы |
| Жұмыс беттерінің саны | 1 д. (дана) |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Жұмыс бетінің пішіні | Дөңгелек |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.4 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Құрылғы түрі | Вафли жасаушы |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 420 мм |
| Ені | 255 мм |
| Биіктігі | 290 мм |
| Жұмыс бетінің диаметрі | 200 мм |
| Салмақ | 6 кг |
| Негізгі | |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
- Бағасы: 41 990 ₸





