Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары:
| Жұмыс секцияларының саны | 1 |
| Вафлилерге арналған сегменттер саны | 6 |
| Вафельдердің түрі | дөңгелек |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 1.55 кВТ |
| Ені | 33 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Биіктігі | 240 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
Сипаттамасы
Вафельді үтік қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пончик тәрізді вафли жасау үшін қолданылады. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті жабыспайтын шойыннан жасалған.
Бұйымның түсі мен пішіні сайтта көрсетілгеннен өзгеше болуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Вафли жасаушы |
| Кәсіби құймақ жасағыштың түрі | Бір постылы |
| Жұмыс беттерінің саны | 1 д. (дана) |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.55 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Құрылғы түрі | Вафли жасаушы |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Негізгі | |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
- Бағасы: 65 190 ₸





