Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мұздатқыш және тоңазытқыш үстелдер қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдері мен сусындарды сақтауға арналған. Тоңазытқыш үстелдер өздігінен де, технологиялық желінің бір бөлігі ретінде де азық-түлікті қысқа мерзімді сақтау және өңдеу үшін қолданылады. Біз сатуға ұсынатын барлық тоңазытқыш үстелдер жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған. Салқындатылатын үстелдер салқындатылған тамақ өнімдері мен аспаздық өнімдерді мейрамханалардың, дәмханалардың, асханалардың және басқа да қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының өндірістік цехтарында сақтауға арналған. Салқындатылатын үстелдер – ішкі көлемі жасанды салқындатылатын тот баспайтын болаттан жасалған үстелдер (кіріктірілген тоңазытқыш шкаф), тоңазытқыш үстелдердің үстіңгі жағы әдетте тот баспайтын болаттан жасалған және аспазшы үшін жұмыс беті ретінде қызмет етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш үстелі |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Жартылай фабрикаттар үшін, Гүлдерге арналған, Сусындар үшін, Жемістер үшін, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған |
| Максималды жұмыс температурасы | 10 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -18 град. |
| Орнату түрі | Еден, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Табиғи суық ауа айналымымен |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Ені | 80 мм |
| Биіктігі | 80 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 2 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Есіктің болуы |
- Бағасы: 220 990 ₸



