Қоғамдық тамақтандыруға арналған кәсіби тоңазытқыш үстел
Тоңазытқыш үстелі - өндірістік жұмыс үстелі мен азық—түлікті сақтауға арналған тоңазытқыштың функцияларын тиімді үйлестіреді. Кафелер мен мейрамханалардың асханаларында пайдалы кеңістіктің тапшылығы жиі кездеседі.
Өлшемдері: 150*70*80 қараңыз.
Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарына арналған жабдықтың бұл түрінің конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған корпустың (қабырғалар, есіктер, үстел үсті, аяқтар) және ішкі салқындату механизмінің (компрессор, электр қозғалтқышы, салқындатқыштар, электронды басқару блогы) болуын қамтамасыз етеді.
Мұздатқыш және тоңазытқыш үстелдер қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдері мен сусындарды сақтауға арналған. Тоңазытқыш үстелдер өздігінен де, технологиялық желінің бір бөлігі ретінде де азық-түлікті қысқа мерзімді сақтау және өңдеу үшін қолданылады. Біз сатуға ұсынатын барлық тоңазытқыш үстелдер жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған. Салқындатылатын үстелдер салқындатылған тамақ өнімдері мен аспаздық өнімдерді мейрамханалардың, дәмханалардың, асханалардың және басқа да қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының өндірістік цехтарында сақтауға арналған. Салқындатылатын үстелдер – ішкі көлемі жасанды салқындатылатын тот баспайтын болаттан жасалған үстелдер (кіріктірілген тоңазытқыш шкаф), тоңазытқыш үстелдердің үстіңгі жағы әдетте тот баспайтын болаттан жасалған және аспазшы үшін жұмыс беті ретінде қызмет етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш үстелі |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Сусындар үшін, Гүлдерге арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған, Жемістер үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -18 град. |
| Орнату түрі | Еден, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Табиғи суық ауа айналымымен |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Ені | 70 мм |
| Биіктігі | 80 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
- Бағасы: 209 000 ₸




