Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
|
Әртүрлі өнімдерден: мяса, құс етінен, балықтан, көкөністерден жасалған тағамдарды пісіруге, кептіруге, бұқтыруға, қуыруға, сондай-ақ қамырдан жасалған бұйымдарды пісіруге арналған. Өлшемдері (ЛхШхВ): 1240x810x550 мм Номиналды кернеу: 380 В Судан қорғау: IPX4 Қуат:6,6 кВТ Номиналды жиілігі: 50 Гц Есіктер саны: 1 |
|
|---|---|
Қуыруға арналған шкаф — бұл ет, балық, көкөніс, кондитерлік өнімдерді және басқа да өнімдерді термиялық өңдеуге арналған құрылғы. Ол қуыру, пісіру, пісіру және т.б. орын алатын жоғары температураны жасау үшін арнайы жасалған. Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорнын немесе қандай да бір өнімдердің жеке өндірісін бұл аппаратсыз елестету қиын. Пештер кондитерлік дүкендерде, жеке және ірі мемлекеттік кәсіпорындардың асханаларында және басқа да көптеген жерлерде жиі қолданылады. Бұл өнім бірден бірнеше пешті толығымен ауыстырады, сондықтан сіз өзіңіздің шағын наубайхана бизнесіңізді ашуды немесе кәсіпорындағы бар жабдықты ауыстыруды жоспарласаңыз, онсыз істеу мүмкін емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Сауда дүкендері, Көше саудасы, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Пісіру парақтарының болуы |
| Секциялар саны | 1 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 6.6 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 400 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Түсі | Сұр |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1240 мм |
| Ені | 810 мм |
| Биіктігі | 550 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 25 мм |
| Ішкі ені | 800 мм |
| Ішкі ұзындығы | 600 мм |
- Бағасы: 195 000 ₸






