Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Әртүрлі өнімдерден: мяса, құс етінен, балықтан, көкөністерден жасалған тағамдарды пісіруге, кептіруге, бұқтыруға, қуыруға, сондай-ақ қамырдан жасалған бұйымдарды пісіруге арналған.
Дармера өлшемдері (Д*Ш*В) мм-де: 920*610*460
Таза салмағы: 30 кг
Қуат көзі: Номиналды ток: 220В
Тұтынылатын қуат: 2.73 кВТ
Техникалық сипаттамалары: Қыздыру температурасы: +300С
Есіктер саны: 1
Науалар саны: 1
Науалардың өлшемі: 600*400*30мм
Қуыруға арналған шкаф — бұл ет, балық, көкөніс, кондитерлік өнімдерді және басқа да өнімдерді термиялық өңдеуге арналған құрылғы. Ол қуыру, пісіру, пісіру және т.б. орын алатын жоғары температураны жасау үшін арнайы жасалған. Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорнын немесе қандай да бір өнімдердің жеке өндірісін бұл аппаратсыз елестету қиын. Пештер кондитерлік дүкендерде, жеке және ірі мемлекеттік кәсіпорындардың асханаларында және басқа да көптеген жерлерде жиі қолданылады. Бұл өнім бірден бірнеше пешті толығымен ауыстырады, сондықтан сіз өзіңіздің шағын наубайхана бизнесіңізді ашуды немесе кәсіпорындағы бар жабдықты ауыстыруды жоспарласаңыз, онсыз істеу мүмкін емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Ерекшеліктері | Пісіру парақтарының болуы, Артқы жарық |
| Секциялар саны | 1 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 1 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.73 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Түсі | Қара |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 920 мм |
| Ені | 610 мм |
| Биіктігі | 460 мм |
| Салмақ | 30 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 18 мм |
| Ішкі ені | 43 мм |
| Ішкі ұзындығы | 61 мм |
- Бағасы: 110 900 ₸









