Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
2 деңгейлі электрлі қуырғыш шкаф - Әртүрлі өнімдерден: мяса, құс етінен, балықтан, көкөністерден жасалған тағамдарды пісіруге, кептіруге, бұқтыруға, қуыруға, сондай-ақ қамырдан жасалған бұйымдарды пісіруге арналған.
Габариттік өлшемдері мм (Л*Ш*В): 1250*820*1060
Тұтынылатын қуат: 380В
Электр энергиясын тұтыну: 13,2 кВТ*сағ/24
Температуралық режим: 50-ден 400 С-қа дейін
Келесі артықшылықтарға ие:
- микропроцессорлық жылыту жүйесі;
- қызып кетуден бақылауды бақылау жүйесі;
- қорғау дәрежесі IPX4;
- жоғары жылу тиімділігі.
Қуыруға арналған шкаф кәсіби асүйде, әсіресе нан өнімдерін өндіру жолға қойылған жерлерде жылу жабдықтарының ең сұранысқа ие түрлерінің бірі болып табылады. Фабрикада, мейрамхананың немесе дәмхананың, кондитерлік цехтың немесе наубайхана өндірісінің асханасында наубайхана шкафы қажет.
Наубайхана шкафы деген не?
Электрлік наубайхана шкафтары рогаликтерді, тоқаштарды, пирожныйларды және басқа да нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған.
Наубайхана шкафының негізгі бөлігі – наубайхана камерасы. Камераның үстіңгі және астыңғы жағында ішкі қаптама панельдерімен жабылған қыздыру элементтері бар. Камераға пісірме табақтар немесе нан пісіруге арналған қалыптар орнатылады, бұл пісірілетін бұйымның түріне немесе түріне байланысты.
Науа пісіру шкафының астыңғы жағымен, ал өнім камераның қыздырылған ауасымен жанасады. Ауа камера арқылы табиғи жылу алмасу деп аталатын сыртқы әсерлерсіз табиғи түрде қозғалады. Қыздыру және пісіру температуралары бірнеше температура реттегіштері арқылы реттеледі.
Наубайхана шкафының есіктері қос ыстыққа төзімді мөлдір шыныдан жасалған. Аспаз есікті ашпай-ақ бүкіл пісіру процесін бақылап, бақылай алады.
*Сайтта жарияланған тауарлар мен қызметтер жария оферта болып табылмайды. Тауардың өзекті бағасы, оның қоймада бар-жоғы және жеткізу мерзімдері туралы ақпаратты консультанттардан нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Сауда дүкендері, Көше саудасы, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Пісіру парақтарының болуы |
| Секциялар саны | 2 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 13.2 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 400 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Түсі | Қара |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1250 мм |
| Ені | 820 мм |
| Биіктігі | 1060 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 240 мм |
| Ішкі ені | 600 мм |
| Ішкі ұзындығы | 800 мм |
- Бағасы: 480 000 ₸





