Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тік Тоңазытқыш сусындарды, сүт өнімдерін және тағамдарды әртүрлі қаптамада сақтауға және көрсетуге жарамды. Торлы сөрелер есік ашылған кезде бөтелкелердің немесе қаптамалардың құлап кетуіне жол бермейтін шектегіш тақтамен жабдықталған. Топсалы есік екі қабатты тереземен жабдықталған, ол арқылы төсеу аймақтарының мазмұны көрінеді. Гастрономдар мен супермаркеттерге келушілердің назарын аудару эргономикалық жарықдиодты жарықтандыруға ықпал етеді.
Негізгі сипаттамалары:
Өлшемдері (Д*Ш*В) мм: 630*640*2050
Таза салмағы: 63 кг
Көлемі: 373 л
Қуат: 220W
Электр қуатын тұтыну: 1.4 kW*h/24
Салқындатқыш: R600A/44g
Сөрелер саны: 5
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Сусындар үшін, Гүлдерге арналған, Жемістер үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 7 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Орнату түрі | Еден |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 620 мм |
| Ені | 610 мм |
| Биіктігі | 2030 мм |
| Салмақ | 62 кг |
- Бағасы: 218 900 ₸







