Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тік тоңазытқыш сусындарды, сүт өнімдерін және азық-түліктерді әртүрлі қаптамаларда сақтауға және көрсетуге жарамды. Сөре-торлар есік ашылған кезде бөтелкелердің немесе қаптамалардың құлауына жол бермейтін шектеуші ернеумен жабдықталған. Топсалы есік екі қабатты тереземен жабдықталған, ол арқылы төсеу алаңдарының мазмұнын көруге болады. Гастрономдар мен супермаркеттерге келушілердің назарын аударуға эргономикалық жарықдиодты жарықтандыру көмектеседі.
Негізгі сипаттамалары:
Өлшемдері (К*Ш*В) мм-де: 505*420*1950
Таза салмағы: 50 кг
Көлемі: 225 л
Қуаты: 220 Вт
Электр энергиясын тұтыну: 1.2kW*h/24
Хладагент Р600а/37г
Сөрелер саны: 6
Климат типі: СТ (5)
Температуралық режим: 1-ден 7-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Сусындар үшін, Гүлдерге арналған, Жемістер үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 7 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Орнату түрі | Еден |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1400 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Ені | 420 мм |
| Биіктігі | 1940 мм |
| Салмақ | 50 кг |
- Бағасы: 184 990 ₸







