Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 1000х600х870(890) |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 1030х630х70 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 17 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 17.8 |
| Қаңқа материалы: | Мырышталған болаттан жасалған бұрыш |
| Үстел үсті материалы: | Тот баспайтын. қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 маркалы болат |
| Борттың болуы: | Жоқ |
| Сөре: | Тор |
Үстел үсті тот баспайтын болаттан жасалады және қосымша ДСП-мен күшейтіледі. Үстелдер тор-сөрелермен немесе қосымша тұтас мырышталған немесе тот баспайтын болаттан жасалған сөрелермен жабдықталады, олар тор-сөренің үстіне орнатылады. Аяқтар үстелдің биіктігін реттеуге мүмкіндік беретін бұрандалы тіректермен жабдықталған. Қаптамасы гофрокартон.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Үстел түрі | Арал |
| Сөре түрі | Торлы |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Мырышталған болат, Пластик |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі, Үстелдің үстіндегі сөре |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 870 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 50 мм |
| Салмақ | 20 кг |
- Бағасы: 55 690 ₸


