Техникалық сипаттамалары
Ел Ресей
Өлшемдері (ДхШхВ), мм 1220х630х870 (890)
Қаптамадағы габариттер (ДхШхВ), мм 1 орын 1250х640х460
Кепілдік мерзімі 6 ай.
Қаптамасыз салмағы, кг 21.32
Қаптамадағы салмағы, кг 30
Сыйымдылық материалы AISI 430 маркалы тот баспайтын болат, қалыңдығы 0,8 мм.
Жақтау материалы Мырышталған болаттан жасалған бұрыш
Кранға арналған тесік Жоқ
Бөлшектелген түрде жеткізіледі Иә
Сыйымдылық мөлшері (Дхшхв), мм 530х530х400
Дәнекерленген сыйымдылық қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған. Сыйымдылық өлшемдері 530х530х400 ММ. Кран үшін бүйір және тесік жоқ. Сөре жоқ. Ваннаның қаңқасы қалыңдығы 1,5 мм, өлшемі 38х38 мм мырышталған Болаттың бұрышынан жасалған. Диаметрі 52 мм су төгетін тесік. Ваннаның аяқтары орнату кезінде еденнің біркелкі компенсстігін өтеуге мүмкіндік беретін реттеуші тіректермен жабдықталған. Өнім бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Қаптама гофр картон, бір орын.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Дәнекерленген жуу ваннасы |
| Секциялар саны | 2 |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жабдықтың жақтау материалы | Мырышталған болат |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
| Қабырға тақтасы | Жоқ |
| Араластырғышқа арналған тесік | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 1220 мм |
| Жалпы ені | 630 мм |
| Жалпы биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 22 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ұзындығы | 430 мм |
| Ені | 430 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
- Бағасы: 125 990 ₸


