Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалары
Ел Ресей
Өлшемдері (ДхШхВ), мм 530х600х870 (890) мм
Қаптамадағы габариттер (ДхШхВ), мм 1 орын 570х640х360
Кепілдік мерзімі 6 ай.
Қаптамасыз салмағы, кг 12
Қаптамадағы салмағы, кг 13.5
Дәнекерленген сыйымдылық қалыңдығы 0,5 мм AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған. Сыйымдылық өлшемдері 430х430х300 ММ. 40 мм бүйірімен және араластырғышқа арналған тесікпен. Сөре жоқ. Ваннаның қаңқасы қалыңдығы 1,5 мм, өлшемі 38х38 мм мырышталған Болаттың бұрышынан жасалған. Диаметрі 52 мм су төгетін тесік. Ваннаның аяқтары орнату кезінде еденнің біркелкі компенсстігін өтеуге мүмкіндік беретін реттеуші тіректермен жабдықталған. Өнім бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Қаптама гофр картон екі орын.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Дәнекерленген жуу ваннасы |
| Секциялар саны | 1 |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жабдықтың жақтау материалы | Мырышталған болат |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
| Қабырға тақтасы | Иә |
| Араластырғышқа арналған тесік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 530 мм |
| Жалпы ені | 530 мм |
| Жалпы биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 12 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ұзындығы | 430 мм |
| Ені | 430 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
- Бағасы: 49 890 ₸


