Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
|
|
Ел |
Ресей |
|
Өлшемдері (ЛхШхВ), мм |
630х700х870(890) мм |
|
Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын |
670х740х480 |
|
Кепілдік мерзімі |
6 ай. |
|
СЭҚ ТН коды |
7324290000 |
|
Тауардың коды |
н0000215401 |
|
Қаптамасыз салмағы, кг |
15.5 |
|
Қаптамадағы салмағы, кг |
17 |
Дәнекерленген сыйымдылық қалыңдығы 0,5 мм AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Сыйымдылықтың өлшемдері 530х530х400 мм.
40 мм моншақпен және шүмекке арналған тесікпен. Сөре жоқ.
Ваннаның қаңқасы қалыңдығы 1,5 мм мырышталған болаттан жасалған, өлшемі 38х38 мм.
Диаметрі 52 мм су төгетін тесік.
Ваннаның аяқтары орнату кезінде еденнің біркелкі еместігін өтеу үшін реттелетін тіректермен жабдықталған.
Бұйым бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Қаптамасы гофрокартон екі орын.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Дәнекерленген жуу ваннасы |
| Секциялар саны | 1 |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жабдықтың жақтау материалы | Мырышталған болат |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
| Қабырға тақтасы | Иә |
| Араластырғышқа арналған тесік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 630 мм |
| Жалпы ені | 700 мм |
| Жалпы биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 16 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ұзындығы | 530 мм |
| Ені | 530 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
- Бағасы: 64 990 ₸



