Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Техникалық сипаттамалар |
|
Ел |
Ресей |
|
Өлшемдері (ЛхШхВ), мм |
337х331х150 |
|
Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын |
390х350х155 |
|
Кепілдік мерзімі |
12 ай |
|
СЭҚ ТН коды |
7324100009 |
|
Тауардың коды |
н0000171760 |
|
Қаптамасыз салмағы, кг |
3.3 |
|
Қаптамадағы салмағы, кг |
4 |
Қабырғаға орнатылатын қол жуғыш ВМО-РМН-330 қол жууға арналған.
Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорнының өндірістік бөлімшелерінде қолданылады.
Қабырғаға орнатылатын қол жуғыш тот баспайтын болаттан жасалған AISI430
Ваннаның сыйымдылығы — тұтас тартылған, тот баспайтын болаттан жасалған AISI201
Жақтаудың артқы жағында қол жуғышты қабырғаға бекітуге арналған тесіктер бар.
Тұтқаның шығатын сифонды орнату үшін диаметрі 52 мм және кранды орнату үшін 35 мм тесігі бар.
Сифонмен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Қол жуғыш |
| Секциялар саны | 1 |
| Жабдықты орнату түрі | Қабырға |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Қабырға тақтасы | Иә |
| Араластырғышқа арналған тесік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 337 мм |
| Жалпы ені | 331 мм |
| Жалпы биіктігі | 205 мм |
| Салмақ | 3.5 кг |
- Бағасы: 42 790 ₸


