Техникалық сипаттамалар
|
Өлшемдері (ЛхШхВ), мм |
1500х400х1850(1870) |
|
Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын |
1530х430х80 |
|
Кепілдік мерзімі |
12 ай |
|
Тауардың коды |
н0000239407 |
|
Қаптамасыз салмағы, кг |
18.5 |
|
Қаптамадағы салмағы, кг |
20.5 |
|
Қаңқа материалы |
Мырышталған болаттан жасалған бұрыш |
|
Сөрелер материалы |
Тот баспайтын болат AISI 430 0,5 мм |
Сөре жиналмалы конструкцияға ие және төрт тірек пен төрт сөреден тұрады.
Тіректер өлшемі 38х38 мм қалыңдығы 1,5 мм мырышталған болаттан жасалған бұрыштан жасалған.
Тұтас сөрелер қалыңдығы 0,5 мм AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған, астында дәнекерленген күшейткіші бар.
Сөрелер 100 мм аралықпен қажетті биіктікте орнатылуы мүмкін. 1 сөреге максималды жүктеме 35 кг.
Сөренің аяқтары орнату кезінде еденнің біркелкі еместігін өтеу үшін реттелетін тіректермен жабдықталған.
Сөреге максималды жүктеме 140 кг.
Опциональды түрде қосымша сөрелерді сатып алуға болады.
Қаптамасы гофрокартон. Екі орын (сөрелер мен жақтау).
*Сайтта жарияланған тауарлар мен қызметтер жария оферта болып табылмайды. Тауардың өзекті бағасы, оның қоймада бар-жоғы және жеткізу мерзімдері туралы ақпаратты консультанттардан нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | сөре |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Үстел түрі | Арал |
| Сөре түрі | Тұтас |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Мырышталған болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 35 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 1850 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 50 мм |
| Салмақ | 19 кг |
- Бағасы: 78 490 ₸


