Техникалық сипаттамалар
Сөре жиналмалы конструкцияға ие және төрт тірек пен төрт сөреден тұрады. |
*Сайтта жарияланған тауарлар мен қызметтер жария оферта болып табылмайды. Тауардың өзекті бағасы, оның қоймада бар-жоғы және жеткізу мерзімдері туралы ақпаратты консультанттардан нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | сөре |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Үстел түрі | Арал |
| Сөре түрі | Тұтас |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 75 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 1850 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 50 мм |
| Салмақ | 35 кг |
- Бағасы: 119 990 ₸


