Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
"Саусақтар" типті мұз шығаратын ROAL HZB-16AL үстел үсті мұз жасағыштары барларда, кафелерде, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пайдалануға өте ыңғайлы. |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған, Fast-food |
| Мұздың түрі | Қуыс саусақ тәрізді |
| Максималды өнімділік | 12 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Жоқ |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Материал | Пластик |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.1 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 222 мм |
| Ені | 313 мм |
| Биіктігі | 320 мм |
| Салмақ | 7.1 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ерекшеліктері | Мұз ыдысы |
| Мұз ыдысының сыйымдылығы | 0.7 кг |
- Бағасы: 69 290 ₸




