Техникалық сипаттамалары
Өндіруші
ROYAL
Ел
Қытай
Кіріс кернеуі, В
220
Өлшемдері (ДхШхВ), мм
900х505х895
Қаптамадағы габариттер (ДхШхВ), мм 1 орын
930х540х1050
Кепілдік мерзімі
6 ай.
Тауар коды
н0000233161
Қаптамасыз салмағы, кг
52
Қаптамадағы салмағы, кг
57
Бар тоңазытқыш шкафы әртүрлі сусындарды салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель кіріктірілген басқару тақтасымен, электронды термостатпен және артқы жарықпен жабдықталған.
Температура режимі 2-ден 8 °C-қа дейін
Көлемі 220 л
Салқындату түрі динамикалық
Кіріктірілген тоңазытқыш қондырғысы
Орындау есіктер жылжымалы есіктер
Кернеуі 220 В
Қуат тұтыну 0.28 кВт/сағ
Сөрелер саны 4
Құлып Иә
Ені 900 мм
Тереңдігі 505 мм
Биіктігі 895 мм
Ені (қаптамада) 930 мм
Тереңдігі (қаптамада) 540 мм
Биіктігі (қаптамада) 1050 мм
Салмағы (қаптамасыз) 52 кг
Салмағы (қаптамасы бар) 57 кг
Түсі қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Максималды жұмыс температурасы | 8 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 2 град. |
| Орнату түрі | Еден, Ендірілген, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 280 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Ені | 505 мм |
| Биіктігі | 895 мм |
| Салмақ | 52 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 4 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Есік түрі | Купе-есік |
| Есік материалы | Шыны |
| Қақпақ түрі | Тікелей |
| Термометр | Иә |
| Дисплей | Иә |
- Бағасы: 376 990 ₸


