Техникалық сипаттамалары
Ел
Қытай
Кіріс кернеуі, В
220
Өлшемдері (ДхШхВ), мм
1335х505х895
Қаптамадағы габариттер (ДхШхВ), мм 1 орын
1370х540х1050
Кепілдік мерзімі
6 ай.
Тауар коды
н0000233162
Қаптамасыз салмағы, кг
74
Қаптамадағы салмағы, кг
81
Шкаф бар тоңазытқыш RWA GN-320 HS қара арналған салқындату және қысқа мерзімді сақтау түрлі сусындар қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында. Модель кіріктірілген басқару тақтасымен, электронды термостатпен және артқы жарықпен жабдықталған.
Температура режимі 2-ден 8 °C-қа дейін
Көлемі 320 л
Салқындату түрі динамикалық
Кіріктірілген тоңазытқыш қондырғысы
Орындау есіктер жылжымалы есіктер
Кернеуі 220 В
Қуат тұтыну 0.35 кВт/сағ
Сөрелер саны 6
Құлып Иә
Ені 1335 мм
Тереңдігі 505 мм
Биіктігі 895 мм
Ені (қаптамада) 1370 мм
Тереңдігі (қаптамада) 540 мм
Биіктігі (қаптамада) 1050 мм
Салмағы (қаптамасыз) 74 кг
Салмағы (қаптамасы бар) 81 кг
Түсі қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Максималды жұмыс температурасы | 8 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 2 град. |
| Орнату түрі | Еден, Ендірілген, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 350 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1335 мм |
| Ені | 505 мм |
| Биіктігі | 895 мм |
| Салмақ | 74 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 4 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Есік түрі | Купе-есік |
| Есік материалы | Шыны |
| Қақпақ түрі | Тікелей |
| Термометр | Иә |
| Дисплей | Иә |
- Бағасы: 494 990 ₸


