Барлық жабдықты көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалары
Өндіруші Торғмаш Баранұлы (Беларусь)
Ел Беларусь
Өлшемдері (ДхШхВ), мм 560х500х420
Қаптамадағы габариттер (ДхШхВ), мм 1 орын 584х500х441
Кепілдік мерзімі 12 ай.
СЭҚ ТН коды 8438500000
Тауар коды н0000150251
Қаптамасыз салмағы, кг 39
Қаптамадағы салмағы, кг 45
Кернеу/жиілік 220В
Номиналды қуаты, кВт 2.2
Өнімділік, кг / сағ 300
Мим-300м-01 ет тартқышы ет пен балықты тартылған етке ұсақтауға, пирожныйлар массасын қайта ұнтақтауға және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында шұжықтарды толтыруға арналған.
Плюс 1-ден плюс 40°С-қа дейінгі температурада пайдалану үшін ГОСТ 15150-69 бойынша Климаттық нұсқада қол жетімді.
Мим-300м-01 ет тартқышта сапасы төмен ет өнімдерін өңдеу кезінде шнек тоқтаған жағдайда "кері" режимі көзделген.
"Кері" батырмасын басу арқылы сіз өнімді жүктеу мойнына қайтара аласыз, содан кейін оны қайта өңдеуге жібере аласыз немесе түйінді бөлшектемей ет тартқыштан алып тастай аласыз: торлы пышақтар-шнек.
Мим-300м-01 ет тартқышы тот баспайтын болаттан жасалған қаптамамен шығарылады.
Жүк көтергіш жақтаудың жеңіл дизайны және бөлшектердің ең аз саны машинаны жеңіл және ыңғайлы етеді.
Мим-300м-01 ет тартқышта тегіс, үнсіз жұмысты қамтамасыз ететін және шығатын білікте жоғары моментке ие құрт редукторы қолданылады, бұл өңделмеген етті өңдеуге мүмкіндік береді.
Пышақ жүйесі толық унгер (UNGER) S5 (кескіш пышақ, 2 крест пышақ, 2 тор)
Сипаттамалары:
Максималды өнімділік, кг / сағ, кемінде * - 300
Котлет массасын қайта ұнтақтау кезіндегі өнімділік, кг/сағ, кемінде - 100
Номиналды қуат тұтыну, кВт - 2,2
Белгіленген қуат, кВт - 1,5
Ток түрі-бір фазалы, айнымалы
Номиналды кернеу, В-220
Жиілігі, Гц-50
Бұранданың айналу жиілігі, айн / мин - 185
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес-560х480х410
Салмағы, кг, артық емес - 39
Барлық жабдықты көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Ет тартқыш толық унгер |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Минималды өнімділік | 100 кг |
| Максималды өнімділік | 300 кг |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 185 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2200 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Салмақ | 39 кг |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар, реверс, Қозғалтқышты үрлеу |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Ені | 480 мм |
| Биіктігі | 410 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 415 990 ₸


