Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
Дәнекерленген сыйымдылық қалыңдығы 0,5 мм AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған. |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Дәнекерленген жуу ваннасы |
| Секциялар саны | 3 |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жабдықтың жақтау материалы | Мырышталған болат |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
| Қабырға тақтасы | Иә |
| Араластырғышқа арналған тесік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 1500 мм |
| Жалпы ені | 600 мм |
| Жалпы биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 26 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ұзындығы | 430 мм |
| Ені | 430 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
- Бағасы: 96 990 ₸


