Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Техникалық сипаттамалар |
|
Ел |
Ресей |
|
Өлшемдері (ЛхШхВ), мм |
600х700х870-890 |
|
Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын |
650х750х400 |
|
Кепілдік мерзімі |
6 ай. |
|
СЭҚ ТН коды |
7324290000 |
|
Тауардың коды |
н0000115327 |
|
Қаптамасыз салмағы, кг |
20.5 |
|
Қаптамадағы салмағы, кг |
23 |
|
Сыйымдылық материалы |
тот баспайтын болат маркасы AISI 304, қалыңдығы 1,0 мм. |
|
Қаңқа материалы |
Тот баспайтын құбыр 40х40 мм |
|
Борттың болуы |
Иә |
|
Бөлшектелген түрде жеткізіледі |
Иә |
|
Сыйымдылық өлшемі (ЛхШхГ), мм |
500х500х300 |
Тұтас тартылған ыдыс қалыңдығы 1,0 мм AISI 304 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Сыйымдылықтың өлшемдері 500х500х300 мм.
40 мм моншақпен және шүмекке арналған тесікпен. Сөре жоқ.
Ваннаның қаңқасы 40х40 мм тот баспайтын құбырдан жасалған.
Диаметрі 52 мм су төгетін тесік.
Ваннаның аяқтары орнату кезінде еденнің біркелкі еместігін өтеу үшін реттелетін тіректермен жабдықталған.
Бұйым бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Қаптамасы гофрокартон, екі орын.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Толық тартылған жуу ваннасы |
| Секциялар саны | 1 |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жабдықтың жақтау материалы | Тот баспайтын болат |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
| Қабырға тақтасы | Иә |
| Араластырғышқа арналған тесік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 600 мм |
| Жалпы ені | 700 мм |
| Жалпы биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 21 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
- Бағасы: 165 490 ₸


