Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықты көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалары
Ел: Қытай
Өлшемдері (ДхШхВ), мм: 1500х800х800
Қаптамадағы габариттер (ДхШхВ), мм 1 орын: 1530х810х200
Қаптамасыз салмағы, кг: 35
Қаптамадағы салмағы, кг: 40
Үстел үсті материалы: қатты ағаш (бук), қалыңдығы 50 мм
Борттың болуы: жоқ
Сөре: Қатты
Үстел аспаздық және ұн өнімдерін дайындауға байланысты жұмыстарды орындау үшін қоғамдық тамақтандыру орындарында пайдалануға арналған. Үстел үсті: қалыңдығы 50 мм қатты ағаштан (бук). Рамка жиналмалы, құбыр дөңгелек, аяқтар үстелдің биіктігін реттеуге мүмкіндік беретін бұрандалы тіректермен жабдықталған. Бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Барлық жабдықты көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Ұн жұмыстары үшін (нан-тоқаш және кондитерлік өндіріс) |
| Үстел түрі | Арал |
| Сөре түрі | Тұтас |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Табиғи ағаш |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі, Үстелдің үстіндегі сөре |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 800 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 50 мм |
| Салмақ | 35 кг |
- Бағасы: 73 990 ₸


