Шокты мұздату шкафы тамақтандыру және сауда орындарында бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, термиялық өңдеуден өткен Ыстық өнімді тез салқындату және мұздату үшін қолданылады. Модель конденсатты ағызу түтігімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
техникалық сипаттамалары:
Ел: Қытай
Өлшемдері (ДхШхВ), мм: 800*820*1200
Пісіру парақтарының саны (деңгейлер): 6
Пайдалы көлемі: 120л
Қаптамасыз салмағы, кг: 85
Корпус материалы: Тот баспайтын болат
Номиналды қуаты, кВт: 1.2
Номиналды ток: 220v
Температура режимі: +3° -40°c дейін
Салқындатқыш: R404a
Ерекшеліктері:
Динамикалық салқындату
Конденсаттың булану жүйесі
Шредер клапаны
Термостат: электрондық блок
Құрылғының төменгі орналасуы
Қосымша сипаттамалар:
Шокты мұздату кезіндегі камерадағы Температура: -40 °C
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Шокты мұздату және/немесе салқындату шкафы |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Орнату түрі | Еден, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Секциялар саны | 6 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1200 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Ені | 820 мм |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Салмақ | 85 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 120 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 6 д. (дана) |
| Есікті ашу әдісі | айқарма |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Дисплей, Есіктің болуы, Термометр, Реттелетін аяқтар |
- Бағасы: 1 094 000 ₸







