Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Негізгі сипаттамалары
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
| Жабдықтау | сөре |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | тот баспайтын. болат |
| Аяқтардың профилі | шаршы құбыр 40х40 мм |
| Ені | 1200 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Биіктігі | 800-ден 820 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24 келі |
| Өндіруші ел | Қытай |
Сипаттамасы
Өндірістік үстел ПРОФИ-12/6 гастрономиялық өнімдерді қоғамдық тамақтандыру орындарында өңдеуден бұрын кесуге арналған. Модель бұрандалы тіректері бар аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы 40х40 мм тот баспайтын болаттан жасалған құбырдан, үстелдің үстіңгі жағы қалыңдығы 0,8 мм тот баспайтын болаттан, қалыңдығы 16 мм қосымша арматураланған ДСП-дан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бөлшектелген түрде жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1230х630х150 мм
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Үстел түрі | Арал |
| Сөре түрі | Тұтас |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі, Үстелдің үстіндегі сөре |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 60 мм |
| Салмақ | 22 кг |
- Бағасы: 44 890 ₸



