Барлық жабдықты көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Негізгі сипаттамалары
Түрі ашық, жұмыс
Орнату Орталық
Сөрені жабдықтау
Жақтау материалы Тот баспайтын болат
Үстел үсті материалы Тот баспайтын болат
Аяқ профилі шаршы құбыр 40х40 мм
Ені 1800 мм
Тереңдігі 600 мм
Биіктігі 800 ден 820 мм ге дейін
Салмағы (қаптамасыз) 31 кг
Салмағы (қаптамасы бар) 36 кг
Өндіріс елі Қытай
Сипаттама
ПРОФИ-18/6 өндірістік үстелі гастрономиялық өнімдерді тамақтандыру орындарында өңдеуден бұрын кесуге арналған. Модель бұрандалы тіректері бар аяқтармен жабдықталған. Жақтау 40х40 мм тот баспайтын болаттан жасалған құбырдан жасалған, үстелдің үстіңгі жағы қалыңдығы 0,8 мм тот баспайтын болаттан жасалған, қалыңдығы 16 мм қосымша күшейтілген ДСП.
Ерекшеліктері:
- Бөлшектелген түрде жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы өлшемдер: 1830х630х150 мм
Барлық жабдықты көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Үстел түрі | Арал |
| Сөре түрі | Тұтас |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі, Үстелдің үстіндегі сөре |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1800 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 60 мм |
| Салмақ | 35 кг |
- Бағасы: 56 290 ₸



