Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Сөре шкафы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, дербес немесе технологиялық желілердің бір бөлігі ретінде пісіру алдында қамыр дайындамаларын тексеруге арналған.
Шкафтың корпусы мен камерасы тот баспайтын болаттан жасалған. болат, шыны есіктер.
Техникалық сипаттамалар:
Габариттік өлшемдері мм, (Д*Ш*В): 680*500*1250
Пісірме табақтарға арналған реттелетін бағыттағыштар
Температураны реттеу: 30-дан 85°C-қа дейін
Шкафты жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты 40 ºС, мин, 20-дан аспайды
Кернеуі: 220В
Қуаты: 2600 Вт
Деңгейлер саны: 9
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қашықтағы шкаф |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Есік материалы | Шыны |
| Бағыттағыштар саны | 9 д. (дана) |
| бағыттауыштар арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 85 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Су құбырына қосылу мүмкіндігі, Артқы жарық, Су деңгейін автоматты түрде ұстап тұру |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2.6 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Сыйымдылық форматы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 680 мм |
| Ені | 500 мм |
| Биіктігі | 1250 мм |
- Бағасы: 139 000 ₸






