Негізгі сипаттамалары:
Еден орнату
Жабдықтар пеш
900-жол
Оттықтардың саны 4
Қыздырғыштардың мөлшері 295x417 мм
Шойын оттығы
Пештің температуралық режимі 20-дан 270 °C-қа дейін
Кернеуі 380 В
Қуаты 16.8 кВт
Ені 1050 мм
Тереңдігі 895 мм
Биіктігі 860 мм
Салмағы (қаптамасыз) 155 кг
Өндіріс елі Ресей
Сипаттама:
ЭП-4ЖШ электр abat плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әр түрлі ыдыс-аяқтарды дайындауға арналған. Модель биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Алдыңғы жағы тот баспайтын болаттан, бүйір бөліктері боялған металдан жасалған.
Плита ЗВЭ сору қолшатырымен бірге қолданылады-900-4-О, ЗВЭ-900-2-П, ЗВЭ-800-2-П, ЗВЭ-900-1,5-п.
Жеткізу жиынтығына өлшемі 530х470х30 мм болатын 3 пісіру парағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- Қызып кетуден қорғауға арналған авариялық жылу ажыратқышы (320 °С жоғары)
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздырғыштардың қыздыру температурасы: 480 °C дейін
- Қуат:
- Тұтынылатын: 16,8 кВт
- Қыздырғыш: 3 кВт
- Қуыру шкафы: 4.8 кВт
- Оттықтардың ауданы: 0,48 м2
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты:
- Қыздырғыштар: 30 мин.
- Пеш: 30 мин.
- Қыздыру Элементтерінің Саны: 2
- Пештің ішкі өлшемі: 538x535x290 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат Ресей Федерациясының Азаматтық Кодексінің 437 - бабының 2-бөлігінің ережелерімен анықталған жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз..
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 16.8 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 4 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 895 мм |
| Ені | 1050 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 155 кг |
- Бағасы: 615 250 ₸


