Негізгі сипаттамалары:
Еден орнату
Жабдықтар стенд (стенд)
Оттықтардың саны 6
Қыздырғыштардың мөлшері 295x417 мм
Шойын оттығы
Кернеуі 380 В
Қуаты 18 кВт
Ені 1475 мм
Тереңдігі 850 мм
Биіктігі 860 мм
Салмағы (қаптамасыз) 145 кг
Салмағы (қаптамасы бар) 190 кг
Өндіріс елі Ресей
Сипаттама:
Abat ЭП-6п электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әр түрлі ыдыс-аяқтарды дайындауға арналған. Модель биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, стенд боялған металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру температурасы: 480 °C дейін
- Қуат тұтыну: 18 кВт
- Оттықтардың ауданы: 0,72 м2
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- Қыздыру Элементтерінің Саны: 2
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат Ресей Федерациясының Азаматтық Кодексінің 437 - бабының 2-бөлігінің ережелерімен анықталған жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз..
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 18 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 6 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 6 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 850 мм |
| Ені | 1475 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 145 кг |
- Бағасы: 336 896 ₸


