Негізгі сипаттамалары
| Орнату | едендік |
| Түрлері | ашық |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қазандықтарды жууға арналған | Иә |
| Раковиналар саны | 1 |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Байлау | Иә |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 1000х470х500 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 500 мм |
| Ені | 1100 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Биіктігі | 870(890) мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Эконом сериялы ВМО-1 жуу ваннасы қазандықтарды және басқа да ірі габаритті ас үй жабдықтарын қоғамдық тамақтандыру орындарында жууға арналған. Модель сифонды орнатуға арналған тесігі бар дәнекерленген резервуармен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы мырышталған болаттан жасалған бұрыштық профильден, қаптамасы гофрокартоннан жасалған. Бұйым бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Жеткізу көлеміне бекіткіштер жинағы және құрастыру нұсқаулары кіреді.
Ерекшеліктері:
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін бұрандалы тіректер
- Жиналмалы қаңқа
- Құрылымның орнықтылығын арттыру үшін тіреулердегі белдіктер мен бұрыштар
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 52 мм
- Корпустың болатының қалыңдығы: 0,8 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Дәнекерленген жуу ваннасы |
| Секциялар саны | 1 |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жабдықтың жақтау материалы | Мырышталған болат |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
| Қабырға тақтасы | Жоқ |
| Араластырғышқа арналған тесік | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 1100 мм |
| Жалпы ені | 600 мм |
| Жалпы биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 28 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 470 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
- Бағасы: 170 990 ₸


