Негізгі сипаттамалары
| Орнату | едендік |
| Түрлері | ашық |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Қазандықтарды жууға арналған | Иә |
| Раковиналар саны | 1 |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Тақта | Иә |
| Байлау | Иә |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 1000х470х500 мм |
| Ені | 1100 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 31 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Жуу ваннасы ВМОБ-1 қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында қазандықтарды және басқа да ірі габаритті ас үй жабдықтарын жууға арналған. Модель моншақпен және сифонды орнатуға арналған тесігі бар дәнекерленген резервуармен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы тот баспайтын болаттан жасалған, қаптамасы гофрокартоннан жасалған.
Жеткізу көлеміне бекіткіштер жинағы және құрастыру нұсқаулары кіреді.
Ерекшеліктері:
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін бұрандалы тіректер
- Жиналмалы қаңқа
- Құрылымның орнықтылығын арттыру үшін тіреулердегі белдіктер мен бұрыштар
- Эргономикалық дизайн
- Бөлшектелген түрде жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 52 мм
- Корпустың болатының қалыңдығы: 0,8 мм
- Қаңқаның қалыңдығы: 1,5 мм
- Бұрыштың өлшемі: 38х38 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Дәнекерленген жуу ваннасы |
| Секциялар саны | 1 |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жабдықтың жақтау материалы | Мырышталған болат |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
| Қабырға тақтасы | Иә |
| Араластырғышқа арналған тесік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 1100 мм |
| Жалпы ені | 600 мм |
| Жалпы биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 28 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 46 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
- Бағасы: 190 990 ₸


