Негізгі сипаттамалары
| Орнату | едендік |
| Түрлері | ашық |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Раковиналар саны | 1 |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Тақта | Иә |
| Байлау | Иә |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 430х430 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 300 мм |
| Ені | 530 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.5 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Жуу ваннасы Стандарт ВМОБ-1-403 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді жуу үшін қолданылады. Модель шығатын сифонды орнатуға арналған тесікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы мырышталған бұрыштан жасалған, сыйымдылығы - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы: 0,8 мм
- Тесіктің диаметрі: 52 мм
- Борттың биіктігі: 40 мм
- Қаптамадағы габариттері: 570х640х360 мм
- Қаптама көлемі: 0,13 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Дәнекерленген жуу ваннасы |
| Секциялар саны | 1 |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жабдықтың жақтау материалы | Мырышталған болат |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
| Қабырға тақтасы | Жоқ |
| Араластырғышқа арналған тесік | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 530 мм |
| Жалпы ені | 600 мм |
| Жалпы биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 14 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ұзындығы | 430 мм |
| Ені | 430 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
- Бағасы: 63 990 ₸



