Негізгі сипаттамалары
| Орнату | едендік |
| Түрлері | ашық |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Раковиналар саны | 1 |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Байлау | Иә |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 480х480 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 400 мм |
| Ені | 580 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.5 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
ЭКОНОМ ВМО-1-480 дәнекерленген жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді жуу үшін қолданылады. Модель шығатын сифонды орнатуға арналған тесікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы мырышталған бұрыштан жасалған, сыйымдылығы - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы: 0,5 мм
- Тесіктің диаметрі: 52 мм
- Қаптамадағы габариттері: 600х600х450 мм
- Қаптама көлемі: 0,16 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Дәнекерленген жуу ваннасы |
| Секциялар саны | 1 |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жабдықтың жақтау материалы | Мырышталған болат |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
| Қабырға тақтасы | Жоқ |
| Араластырғышқа арналған тесік | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 580 мм |
| Жалпы ені | 580 мм |
| Жалпы биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 12 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ұзындығы | 480 мм |
| Ені | 40 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
- Бағасы: 52 390 ₸


