негізгі сипаттамалар
| Орнату | едендік |
| Түрлері | ашық |
| Раковинаның түрі | дәнекерленген |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Ваннаның материалы | тот баспайтын. болат |
| Раковиналар саны | 3 |
| Жұмыс беті | Жоқ |
| Тақта | |
| Байлау | |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШхВ) | 530х530 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 400 мм |
| Ені | 1800 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 38.5 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Жуу ваннасы ВМО3-530 СТАНДАРТТЫ дәнекерленген жуу ваннасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді жуу үшін қолданылады. Модель араластырғышқа арналған тесікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы 38х38 мм мырышталған болаттан жасалған, сыйымдылығы - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бөлшектелген түрде жеткізіледі
- Қаптамасы: гофрокартон
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Сыйымдылығы: 0,8 мм
- Қаңқасы: 1,5 мм
- Борттың биіктігі: 40 мм
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 52 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1860х740х480 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Дәнекерленген жуу ваннасы |
| Секциялар саны | 3 |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жабдықтың жақтау материалы | Мырышталған болат |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
| Қабырға тақтасы | Иә |
| Араластырғышқа арналған тесік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 1800 мм |
| Жалпы ені | 700 мм |
| Жалпы биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 37 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ұзындығы | 530 мм |
| Ені | 530 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
- Бағасы: 197 990 ₸


